Ewelina Sankowska

Doradca klienta

503 177 946

ewelina@osmoza.pl

Sandra Sikora

Doradca klienta

534 602 609

sandra@osmoza.pl

Magdalena Wójcik

Doradca klienta

731 450 606

magdalena@osmoza.pl

Kamila Wąder

Doradca klienta

730 702 608

kamila@osmoza.pl

Magdalena Danowska

Doradca klienta

537 608 704

m.danowska@globalwater.pl

Joanna Markowicz

Customer Advisor (English)

+48 733 709 605

j.markowicz@globalwater.pl

Izabela Knap

Serwis i montaż

530 009 852

serwis@osmoza.pl

Mateusz Zagaj

Pomoc techniczna dla zakupionych produktów

731 450 672

pomoc.techniczna@osmoza.pl

Kasandra Nawrocka

Social media marketing

796 395 023

k.nawrocka@globalwater.pl

Krystian Nawrocki

Kierownik magazynu

k.nawrocki@globalwater.pl
Logo Global Water

Global Water sp. z o.o., z siedzibą i adresem w Czeladzi, ul. Daleka 7,
41-253 Czeladź, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000494620, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, której kapitał zakładowy wynosi: 1 200 000,00 PLN
NIP PL6252450289 REGON 243474971

nr konta dla przelewów krajowych w PLN:
Bank ING – 33 1050 1360 1000 0090 3156 0940,

nr kont dla przelewów zagranicznych:
w EUR: PL 37 1050 1360 1000 0090 3156 0965
w USD: PL 15 1050 1360 1000 0090 3156 0973

nazwa i adres banku:

ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

NIP: 634-013-54-75, Kod BIC Swift: INGBPLPW

Dane kontaktowe

+48 32 360 25 43
+48 32 298 60 25
Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00

FormularzKontaktowy