Przejdź do Sklepu

Baterie kuchenne z filtrem do wody - wybierz odpowiednie!

Wyszukaj na blogu
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Dzięki naszemu specjalistycznemu wsparciu, zakupy w Global Water są gwarancją pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa.
Kontakt
Dlaczego nie warto pić wody butelkowanej?
Data publikacji: 6 maja 2022

Niezwykle trudno wyobrazić sobie kuchnię, w której nie możemy korzystać ze zlewozmywaka. Dodatkowym jego atutem jest odpowiednio dobrana i zamontowana bateria, bez której niemożliwe stałoby się sprawne użytkowanie, zgodnie z jego przeznaczeniem. Decydując się na zakup lub wymianę baterii, warto jednak rozważyć opcję z filtrem do wody, dzięki czemu uzyskamy najlepsze rezultaty oraz będziemy mogli czerpać maksymalne korzyści z oczyszczonej, przejrzystej wody. Jaka bateria kuchenna do wody filtrowanej będzie najlepsza? Na to pytanie udzielimy odpowiedzi w kolejnej części artykułu.

Najlepsze baterie kuchenne z filtrem do wody

Bateria do wody z wbudowanym specjalnym filtrem to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdym gospodarstwie domowym lub restauracji. W wyniku zastosowania w filtrze innowacyjnych technologii woda z kranu zostaje sprawnie oczyszczona z wszelkich niekorzystnych substancji mogących mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. Poddawana filtracji woda zyskuje na swojej jakości, a jej picie jest zdrowym nawykiem, który pozwala na odpowiednie nawodnienie całego organizmu. Poniżej przedstawiamy najciekawsze rozwiązania, dzięki którym smak wody w domu bądź mieszkaniu już nigdy nie będzie taki sam.

  1. Filtr wody EcoWater EPS-1000

To doskonały oraz jedyny na świecie filtr mikrobiologiczny ze zdolnością usuwania bakterii na poziomie 99,9999%. Produkt zachwyca swoim działaniem, dzięki czemu przy jego zastosowaniu można uzyskać pozbawioną wszelkich bakterii, czystą i smaczną wodę, bez konieczności stosowania chloru oraz lampy UV, nawet w przypadku wody pochodzącej ze studni. Tak innowacyjne urządzenie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając spożywanie klarownej, pysznej wody z kranu.

2. Filtr wody Excito-st

Filtr kuchenny Excito ST to nowoczesny system uzdatniania wody z osobną wylewką do wody czystej. Urządzenie jest wysokiej jakości rozwiązaniem wyróżniającym się również wspaniałym estetycznym designem. Jego użytkowanie całkowicie odmieni smak wody pitnej, co wpłynie również na jakość przygotowywanych ciepłych napojów oraz różnego rodzaju potraw. Montaż nie przysparza wiele problemów, a produkt z pewnością wart jest zakupu, aby móc cieszyć się przejrzystą wodą, która korzystnie wpłynie na zdrowie oraz samopoczucie.

3. Filtr wody Pure Aqua z baterią trójdrożną Sintra

Pure Aqua jest innowacyjnym filtrem kuchennym z membraną ultrafiltracyjną, która zapewnia niezwykle czystą oraz smaczną wodę. Dzięki tylko jednej obudowie z wieloetapową filtracją wody urządzenie nie zabiera dużej ilości miejsca, a wyjątkowo prosta wymiana wkładu nie wymaga skomplikowanych czynności, dzięki czemu cały proces przebiega w szybki i sprawny sposób.

4. Filtr wody Aqua Vita!

Montaż filtra do wody zapewnia zdrową wodę do celów spożywczych, a jego wyjątkowe działanie umożliwia skuteczne oczyszczanie wody, która jest wyjątkowo zanieczyszczona. Produkt nie tylko wspaniale działa, ale również zajmuje niewiele miejsca pod zlewem, a jego konserwacja oraz montaż nie należą do skomplikowanych czynności.

5. Filtr wody AquaTop

Ten ultranowoczesny filtr oferuje zupełnie nowy wymiar uzdatniania wody. Jego skuteczne działanie pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów, a wysoka jakość wody po jego zamontowaniu z pewnością pozwoli na czerpanie maksymalnych korzyści z jego użytkowania. Produkt został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, które wpływają na zwiększenie jego żywotności, co znacząco zwiększa opłacalność jego zakupu.

Dlaczego warto stosować baterie z filtrem do wody? Zalety ich montażu

Stosowanie baterii z wysokiej jakości filtrem pozwoli na uzyskanie niesamowitych efektów zarówno w smaku wody, jak i w ogólnej jakości. Przede wszystkim filtrowanie wody przyczynia się do zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy, którą wydajemy na napoje butelkowane. Dzięki filtrom możemy mieć czyste płyny zawsze pod ręką, co w skali roku wpływa nie tylko na ograniczenie wydatków na wodę, ale również ma pozytywne działanie na środowisko, poprzez ograniczenie zużycia plastiku. Kolejnym istotnym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest fakt, że w wyniku montażu baterii z filtrem do wody możemy korzystać z oczyszczonego płynu, co wpływa pozytywnie na nawodnienie naszego organizmu oraz na nasze zdrowie. Korzystając z tak nowoczesnych rozwiązań, jakimi niewątpliwie są wysokiej jakości filtry do wody, zyskujemy również dostęp do oczyszczonej, pozbawionej kamienia wody, która jest lepsza w smaku oraz posiada szereg pozytywnych właściwości.

Bateria z filtrem jest doskonałym rozwiązaniem, którego zastosowanie nie tylko wpływa korzystnie na samopoczucie wszystkich domowników, ale również wykształca w najmłodszych pozytywne nawyki dbania o środowisko i szanowania dostępu do wody. Ponadto, woda filtrowana jest miękka, co ma duże znaczenie również dla używanych w kuchni sprzętów, które w połączeniu wody twardej z kamieniem ulegają szybkiemu niszczeniu, a na ich powierzchni powstają nieestetyczne osady.

cartarrow-right