Przejdź do Sklepu

WATER WEEK WYSTARTOWAŁ!

Wyszukaj na blogu
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Dzięki naszemu specjalistycznemu wsparciu, zakupy w Global Water są gwarancją pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa.
Kontakt
water week strona mob
Data publikacji: 13 listopada 2023

To, na co czekałeś, wreszcie się dzieje. Nasz Tydzień Promocji właśnie wystartował i potrwa aż do piątku, a to oznacza, że możesz spodziewać się niesamowitych zniżek na nasze bestsellery! Poniżej przedstawiamy Ci dokładny plan promocji.

Pamiętaj! Kod jest ważny tylko we wskazanym dniu!

PONIEDZIAŁEK

water week 1 vitamon

Zestaw 2 filtrów zapachowych VitaMON ze słuchawką Twoje własne domowe SPA! Filtry VitaMON zawierają wkłady o zapachu lawendy, wiśni, cytryny lub brzoskwini. Wybierz swój ulubiony zapach i ciesz się idealnie czystą wodą i cudownym zapachem, który natychmiast wypełni całą Twoją łazienkę! W zestawie znajdziesz także uniwersalną słuchawkę prysznicową.

KOD: [Szukaj w dniu promocji na sklepie i social media]

WTOREK

water week 2 ph plus

Global Water pH+ Ten rewolucyjny filtr wody wykorzystuje zaawansowaną technologię odwróconej osmozy, aby dostarczyć Ci wodę o niezrównanej czystości i wyjątkowym smaku. Co więcej, poprzez wkład mineralizujący zwiększa pH wody. To oznacza, że otrzymujesz wodę alkaliczną o właściwościach leczniczych, która pomaga zrównoważyć kwasowość organizmu i dostarcza optymalną ilość cennych minerałów.

KOD: [Szukaj w dniu promocji na sklepie i social media]

ŚRODA

water week 3 aquatop

Filtr wody AquaTop Nowoczesny filtr wody z membraną ultrafiltracyjną. Usuwa bakterie, wirusy i inne szkodliwe patogeny. Charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji, dzięki temu, że filtracja wody odbywa się bez odrzutu, a wymiana wkładów zalecana jest tylko raz w roku. Oczyszczona woda dostępna jest natychmiast po otwarciu wylewki.

KOD: [Szukaj w dniu promocji na sklepie i social media]

CZWARTEK

water week 4 pure soft mini

Global Water Pure Soft Mini to idealne rozwiązanie dla mniejszych domów, gdzie brak miejsca na duże stacje filtrujące. Jego zaletą jest umiarkowana ilość złoża jonowymiennego, co sprawia, że urządzenie jest kompaktowe i nie zajmuje dużo przestrzeni. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, zachowuje wysoką wydajność i skutecznie zmiękcza wodę.

KOD: [Szukaj w dniu promocji na sklepie i social media]

PIĄTEK

water week 5 compact redox trio

Compact Redox Trio Możesz umieścić go w szafce kuchennej lub na blacie. Compact Redox Trio jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym, eleganckim i estetycznym. A co najważniejsze jest przykładem wybitnej efektywności w oczyszczaniu wody. Zapewni Ci aż trzy rodzaje wody: idealnie czystą wodę osmotyczną, wodę alkaliczną REDOX, oraz wodę lekko zmineralizowaną.

KOD: [Szukaj w dniu promocji na sklepie i social media]

Zaproś swoich znajomych do udziału w naszym Tygodniu Promocji, dziel się kodami rabatowymi i baw się przy zakupach! Życzymy Ci udanych zakupów!

cartarrow-right