Przejdź do Sklepu

Ranking baterii kuchennych

Wyszukaj na blogu
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Dzięki naszemu specjalistycznemu wsparciu, zakupy w Global Water są gwarancją pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa.
Kontakt
Kategoria:
Data publikacji: 4 kwietnia 2022

Z całą pewnością baterie kuchenne są elementami wyposażenia domowego, na które większość osób nie zwraca uwagi w życiu codziennym. Jest to jednak zdecydowany błąd, gdyż stanowią one jeden z niezbędnych przedmiotów, bez których nie byłoby możliwe swobodne wykonywanie wielu codziennych czynności takich jak mycie rąk, zmywanie naczyń, czy nastawienie wody na herbatę. Z uwagi na ich niezwykle istotną funkcję w każdym domu należy dokładnie zastanowić się nad wyborem konkretnej baterii kuchennej.

Warto również mieć na uwadze, iż baterie kuchenne są przedmiotami, w które zaopatrujemy się raz na kilka lat, dlatego też warto zainwestować w takie baterie, które spełniają wszelkie zapotrzebowania domowników. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich trwałość, solidne i estetyczne wykonanie, a także możliwość wpasowania się w resztę wystroju kuchennego oraz dopasowania do wyglądu zlewu. Z uwagi na fakt, iż oferta baterii kuchennych jest niezwykle szeroka, warto wcześniej zapoznać się z kilkoma propozycjami, tak by ostatecznym rozrachunku wybrać tę najlepszą.

Najlepsze baterie kuchenne – jaką wybrać?

Bateria kuchenna Santorini - trójdrożna

Pierwszą propozycją niezwykle użytecznej baterii kuchennej jest model Santorini – bateria kuchenna Santorini – trójdrożna. Niewątpliwym atutem tego modelu jest fakt, iż bateria kuchenna Santorini posiada aż trzy ujścia wody oraz dwa perlatory. Została wykonana w całości ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Bateria posiada mieszacz wody ciepłej oraz zimnej, a także wysokiej jakości ceramiczne głowice. Ponadto, w korpusie baterii znajduje się przycisk umożliwiający pobór wody filtrowanej.

Model ten idealnie sprawdzi się dla fanów maksymalnego komfortu użytkowania, z uwagi na fakt, iż całość wylewki jest obrotowa. Niewątpliwym atutem baterii kuchennej Santorini jest możliwość podawania wody filtrowanej osobnym, wewnętrznym przewodem, dzięki czemu nie ma ona kontaktu z wodą pochodzącą z sieci. Wylewka osiąga długość 60 cm, a także posiada dodatkowy przełącznik z regulatorem strumienia wody. Co więcej, do baterii dołączone są także elastyczne przewody przeznaczone do wody zimnej oraz ciepłej. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi oferowana bateria kuchenna Santorini, bez obaw wpasuje się w każdy możliwy styl kuchni.

Bateria kuchenna Verona - czterodrożna

Drugą z propozycji jest bateria kuchenna Verona czarna – czterodrożna. Ten model to połączenie wysokiej jakości wykonania z dodatkowymi podłączeniami wody filtrowanej w dwóch wersjach. Ta nowoczesna bateria kuchenna posiada aż cztery ujęcia wody przypadające na wodę ciepłą oraz zimną, a także filtrowaną czystą w dwóch wersjach - czystą oraz zmineralizowana. Bateria ta przeznaczona jest do zastosowania w każdym systemie odwróconej osmozy, który wyposażony jest w mineralizator. Uniwersalny i minimalistyczny design baterii kuchennej Verona zapewnia jej idealne połączenie się zresztą wyposażenia kuchennego.

Bateria kuchenna Tanger - trójdrożna

Decydując się na zakup baterii kuchennej nie sposób pominąć model baterii trójdrożnej Tanger wykonanej w całości ze stali nierdzewnej Inox. Model ten to wysokiej klasy bateria kuchenna oferująca dostęp do wody filtrowanej. Bateria posiada dwa niezależne obwody wodne, a mianowicie mieszacz wody ciepłej oraz zimnej, a także ten umożliwiający pobór wody filtrowanej. Dzięki wylewce obracającej się o 360 stopni korzystanie ze wspomnianej baterii jest niezwykle łatwe i komfortowe. Ponadto warto zaznaczyć, iż woda filtrowana podawana jest osobnym przewodem, dzięki czemu możliwe jest zachowanie jej nieskazitelności.

Bateria kuchenna Malta - trójdrożna

Idealnym rozwiązaniem będzie także chromowana bateria kuchenna Malta. Model ten posiada trzy ujęcia wody, a także wylewkę baterii obrotową o 360 stopni. Bateria kuchenna Malta to ponadczasowa i prosta forma, która sprawdzi się znakomicie w każdym wystroju wnętrza kuchennego. Tak jak jej poprzedniczki, bateria posiada mieszacz wody ciepłej oraz zimnej, a dodatkowo cieszy się obecnością ceramicznych głowic. W korpusie baterii znajduje się także niezależny kurek umożliwiający pobór wody filtrowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie przedstawione przez nas modele baterii kuchennych charakteryzują się niezwykle prostym montażem, a także stabilnością oraz pewnością swego działania. Zapewniamy, że wybór odpowiedniej baterii kuchennej gwarantuje nie tylko jej znakomity wygląd przez lata, ale także bezawaryjne działanie i brak konieczności przeprowadzania naprawy, bądź wymiany całej baterii.

Należy zatem pamiętać, że wybierając baterię kuchenną, warto zwrócić uwagę w szczególności na jej funkcjonalność oraz ergonomiczne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Trzeba również wiedzieć, że odpowiedni wybór baterii kuchennej ma związek z aspektem oszczędności wody. Należy zatem zdecydować się na model łączący w sobie zarówno wygodę dla użytkownika, jak i solidność wykonania, a także łatwość dostosowania temperatury wody.

cartarrow-right