Przejdź do Sklepu

Woda REDOX - czym jest?

Wyszukaj na blogu
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Dzięki naszemu specjalistycznemu wsparciu, zakupy w Global Water są gwarancją pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa.
Kontakt
szklanka z wodą
Kategoria:
Data publikacji: 26 stycznia 2022

Woda jest niezwykle ważna w życiu każdego z nas. W ciągu dnia dorosła osoba powinna spożywać około trzech litrów płynów. Ta ilość zależna jest oczywiście od potrzeb wynikających między innymi z fizjonomii czy wykonywanej pracy. Nie bez znaczenia jest jakość pitej przez nas wody. Taka, która nie zawiera odpowiednich składników odżywczych, w postaci minerałów - nie zapewnia właściwego nawodnienia.

Osoby tego świadome poszukują rozwiązania problemu. Na rynku dostępne są między innymi wody wysokozmineralizowane, które charakteryzują się pozytywnym wpływem na stan zdrowia. Wynika to z faktu, że taka woda dostarcza wszystkich niezbędnych do życia minerałów.

Jednym z rodzajów wody, który zasługuje na uwagę jest woda redox. To niezwykle orzeźwiający napój, który uzyskiwany jest dzięki wzbogaceniu o wodór. W poniższym artykule opowiemy Ci, czym tak właściwie jest woda redox, a także podpowiemy, czy można zrobić ją w domu. Ponadto przybliżymy Ci istniejące przeciwwskazania do picia tej wody.

Woda redox - co to jest?

Wodę redox można spotkać pod kilkoma nazwami. Niektórzy mówią o niej jako o wodorowanej lub wodorowej. Możesz spotkać się również ze skrótem HRW, którego rozwinięcie brzmi hydrogen-rich water. Woda redox to nic innego napój bogaty w wodór, ale jest nazywany również alkalicznym.

Nasycenie wody za pomocą tego pierwiastka możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów, które korzystają z zaawansowanej technologii. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem takiego urządzenia, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, gdyż zadbaliśmy o obszerny wybór produktów z tej kategorii.

Woda redox - jak zrobić?

Wodę redox możesz zrobić samodzielnie we własnym domu, jeżeli zdecydujesz się na zakup dedykowanego do tego urządzenia. Jako firma istniejemy na rynku od wielu lat, więc zdążyliśmy poznać oraz zrozumieć oczekiwania, a także potrzeby naszych klientów. Mamy ogromne doświadczenie w kwestii systemów uzdatniania wody, a także wzbogacania jej w niezbędne dla organizmu pierwiastki.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zawsze będziesz miał dostęp do świeżej i zdrowej wody redox. Woda alkaliczna redox jest naturalnie jonizowana, więc pozytywnie wpłynie na zmniejszenie kwasowości w Twoim organizmie. Jeżeli często mierzysz się z dolegliwościami spowodowanymi spożywaniem kwaśnych produktów, to koniecznie zastanów się nad kupnem odpowiedniego filtra do wody.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które pozwalają zarówno na uzyskanie wody czystej, filtrowanej, jak i redox. Ten pierwszy rodzaj przeznaczony jest do celów spożywczych, a także pozwoli Ci na dokładne umycie, chociażby owoców czy warzyw. Woda miękka pozbawiona jest jakichkolwiek zanieczyszczeń. Z kolei alkaliczna dedykowana jest do regularnego spożywania, gdyż charakteryzuje się wieloma właściwościami prozdrowotnymi.

Filtry wody COMACT REDOX:

FILTR WODY COMPACT REDOX DUO

FILTR WODY COMPACT REDOX TRIO

Woda redox - działanie

Woda redox jest niezwykle silnym przeciwutleniaczem, który dostarcza organizmowi dużą ilość tlenu. Właściwe nawodnienie i odpowiednie dotlenienie narządów jest przyczyną dobrego samopoczucia. Osoby pijące taką wodę nie narzekają szczególnie na brak energii w ciągu dnia.

Woda alkaliczna redox neutralizuje kwasy znajdujące się właściwie w całym ciele człowieka. Obecnie na rynku mamy dostęp przede wszystkim do żywności wysoko przetworzonej. W związku z tym nasza codzienna dieta składa się często głównie z kwaśnych produktów. Dotyczy to nawet warzyw oraz owoców, gdyż są one nawożone sztucznymi odpowiednikami naturalnych nawozów.

Jeżeli chciałbyś zadbać o swoje zdrowie, to koniecznie rozważ zakup urządzenia, które służy do uzyskiwania wody redox. Przeciwwskazania do picia takiego napoju dotyczą wyłącznie osób, które narzekają na zbyt zasadowy poziom pH swojego organizmu.

Woda redox - opinie

Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie na temat naszych urządzeń filtrujących, które pozwalają na nieustanny dostęp do świeżego źródła wody redox. Zwracają oni uwagę na ich bezawaryjne działanie, a także bardzo wydajną pracę. Dzięki piciu wody alkalicznej redox możesz uniknąć wielu chorób. Wynika to z faktu, że wiele problemów zdrowotnych jest bezpośrednio związana ze zbytnim zakwaszeniem organizmu.

Pamiętaj o tym, że ciało w ponad siedemdziesięciu procentach składa się z wody; nasz mózg, serce, a także pozostałe organy. W związku z tym warto zadbać o jakość wody pitej. Osoby, które postanowiły wzbogacić swoją codzienną dietę o tę alkaliczną redox zwracają uwagę na jej pozytywny wpływ na samopoczucie, a także zdrowie. Regularne picie takiej wody pomaga na zachowanie równowagi fizycznej oraz umysłowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem urządzenia służącego do uzyskiwania wody redox, to zachęcamy Cię do złożenia zamówienia, Wierzymy, że znajdziesz w naszej ofercie model, który będzie odpowiadał zarówno Twoim oczekiwaniom, jak i potrzebom.

cartarrow-right