Global Water Filtry do wody

Zobacz czym się zajmujemy:

domowy filtr do wody

Filtry do kuchni

Gotowe i łatwe w montażu systemy uzdatniania wody do Twojej kuchni.

Zobacz więcej

zmiękczacz do wody

Zmiękczanie wody

Koniec ze skrobaniem białego osadu z armatury i swędzącej skóry po kąpieli.

Zobacz więcej

odżelaziacz wody katowice

Odżelazianie wody

Skuteczne rozwiązanie problemu przykrego zapachu i żółtej barwy zażelazionej wody.

Zobacz więcej

jonizator wody

Jonizatory wody

Produkcja wody jonizowanej we własnym zaciszu domowym, bez czekania.

Zobacz więcej

Opinie Klientów

Dzięki wam jesteśmy jeszcze lepsi
opinie global water opineo
opinie global water allegro
opinie global water google
opinie global water ceneo

poznaj nas

Czysta woda to nasza specjalność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom
wybierzemy system odpowiedni dla Ciebie!

img
25

doświadczenia

img
30

Zatrudnionych

img
10500

Klientów

Zobacz sklep online

Własny serwis

Z nami masz pewność że zakupiony sprzęt będzie sprawny a w razie jakiegokolwiek pytania możesz skorzystać z infolinii i wsparcia wyspecjalizowanych serwisantów wraz z dojazdem na miejsce!

img

Profesjonalna obsługa

Masz pytanie zakupowe? Nie wiesz który produkt będzie dla Ciebie najlepszy? Nasi konsultanci śpieszą z pomocą! Dobiorą idealny system uzdatniania wody do twojej kuchni, wody na cały dom, studni lub biura.

EkipaGlobal Water

Zawsze pomocni i gotowi na Twój kontakt

Ewelina Sankowska

Doradca klienta


ewelina@osmoza.pl

Magdalena Danowska

Doradca klienta


m.danowska@globalwater.pl

Sandra Sikora

Doradca klienta


sandra@osmoza.pl

Joanna Markowicz

Customer Advisor (English)


j.markowicz@globalwater.pl

Magdalena Wójcik

Doradca klienta


magdalena@osmoza.pl

Izabela Knap

Serwis i montaż


serwis@osmoza.pl

Kamila Wąder

Doradca klienta


kamila@osmoza.pl

Mateusz Zagaj

Pomoc techniczna dla zakupionych produktów


pomoc.techniczna@osmoza.pl

Pełne dane kontaktowe

Blog ouzdatnianiu wody

Twoje źródło wiedzy

img
Masz jakieś wątpliwości?

Zadzwoń Teraz

Darmowa infolinia Global Water

+48 32 360 25 43

Zadzwoń teraz

img
Szybkie pytanie?

Napisz na Live Czat

Nasi doradcy w mgnieniu oka udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące pytania!

Live Chat